PŘEČTĚTE SI PŘÍBĚH boho chef PRODUKTŮ

O NÁS

U nás v boho chef milujeme skvělé jídlo a rádi ho chceme dopřát všem. Občas, ale každý z nás nemá úplně čas a ani náladu na to ,,uvařit si něco dobrého''. Proto jsme vytvořili naše ochucené oleje boho chef, aby jste již nemuseli přemýšlet nad perfektním dochucením vašeho jídla. My jsme to udělali za vás. 

Máte rádi pálivé? A nebo chcete uvařit něco rychlého pro chlapskou párty? Skvěle, jsou zde pro vás naše oleje s chilli. 

Nebo byste raději něco jemnějšího? Například pro první rande doma? Máme mnoho druhů vymazlených olejů s těmi nejlepšími bylinkami z našich zahrádek.

U nás si vybere každý - od tatínka po babičku.

DŮLEŽITÉ MEZNÍKY
 

léto 2020 - ZROZENÍ MYŠLENKY

Poslední dobou toho na nás všechny bylo hrozně moc a bylo potřeba zpomalit a trochu si život zjednodušit. Třeba i při vaření. A tak jsme si začali ochucovat vlastní oleje. Občas jsme nějaké rozdávali různě po přátelích a ti si je zamilovali a dali nám do hlavy myšlenku, je nabídnout více lidem. A tak vznikl boho chef!

léto/podzim 2020 - ZAČÁTKY

Začalo nesnadné období zkoušení různých chutí, druhů a nekonečného testování, fixování receptur, výběru produktů, abychom pro vás mohli vyrábět ty nejlepší ochucené oleje široko daleko. 
 

podzim 2020 - ROZJÍŽDÍME VÝROBU A PRODEJ

Samozřejmě jsme museli zjistit všechny zákonné povinnosti, nakoupit suroviny, založit stránky a e-shop a hurá s boho oleji do světa.
 

CO BUDE DÁL? - UVIDÍME :)

S boho chef oleji jsme stále na začátku a jaký příběh budeme psát dále, bude i na vás. Budeme rádi, když budete jeho součástí. Těšíme se.

Váš boho chef tým.